Španělský večer s Carmen

Vášnivá, uhrančivá, oslnivá, živelná… To je Carmen! Nejznámější árie z opery G. Bizeta zazpívá mezzosopranistka Edita Adlerová. Hudební doprovod, flamenco a španělské písně obstará LA MAGIA DEL FLAMENCO. 

Na program plný nejznámějších árií z opery G. Bizeta, španělské hudby, flamenca a světelné show nezapomenete!

Kytary, housle, kastaněty, cajón a tanečnice flamenca vytvoří atmosféru, která vás vtáhne do děje!

Další info

Program je koncipován ve dvou variantách, velký a komorní formát:

Velké obsazení: Edita Adlerová + formace La Magia del Flameco 
Lucie Bevelaqua – tanec flamenco
Miroslav Žára – kytara

Soňa Vimrová – kytara
Anna Štěpánová – housle
Juraj Papi Garaj – cajón, kytara, zpěv

Velký formát: je vytvořen pěveckými a tanečními vstupy, kde se objevují nejslavnější hudební kusy se španělskou tematikou, jako je Carmen G. Bizeta, nebo písně F. G. Lorcy. Profesionální flamencová tanečnice Lucie Bevelaqua z Granady mistrně předvede nejkrásnější tance v kouzelných španělských kostýmech. Kytaristé Miroslav Žára Soňa Vimrová, žáci české kytarové legendy profesora Štěpána Raka, skvěle kombinují klasický a flamencový styl hry. Dokonalý hudební zážitek obohatí precizní housle Anny Štěpánové a typický španělský perkusní hudební nástroj cajón Juraje Papi Garaje. Tato kombinace, výběr skladeb a osobitý projev všech protagonistů zaručuje opravdu nevšední autentický zážitek.

Kde se uplatní: Divadla, větší koncertní sály, zámecké sály, festivaly. Dále jako doprovodný program pro speciální příležitosti a výročí hispánské kultury.

Program lze formátem i minutáži přizpůsobit požadavkům pořadatele.

Pořad je zvučený.

Komorní obsazení: Edita Adlerová + Kytarové duo Manera

Miroslav Žára – kytara

Soňa Vimrová – kytara

Juraj Papi Garaj – cajón, kytara, zpěv – jako host

Komorní formát: je menší variantou velkého programu. Zachovává temperamentní charakter i autenticitu prožitku, a to celé v čistě koncertním provedení. Repertoár je více zaměřen na pódiovou hru, zařazeny jsou písně španělského folkloru flamencového charakteru, sefardské písně, ale také skladatelé I. Albéniz, E. Granados, M. de Falla, nebo A. Piazzolla. Vrcholem programu jsou všechny čtyři árie Carmen G. Bizeta.

Kde se uplatní: Divadla, menší koncertní sály, zámecké sály, festivaly. Dále jako doprovodný program pro speciální příležitosti a výročí hispánské kultury.

Program lze formátem i minutáží přizpůsobit požadavkům pořadatele.

Video a Foto
Poptávka

Přejít nahoru