Dominik – klavírista, zpěvák, herec

Dominik je chlapec s velkou vášní pro hudbu a herectví. 

Dominik je vycházející hvězda. Jeho tvář, úsměv, talent i osobitý přístup je jedinečný a je jisté, že se brzy stane součástí velkého uměleckého světa. 

Další info

Jak se rodí láska ke klavíru a muzice?

Dominik už od dětských let miluje muzikály. Tím neoblíbenějším je muzikál Drácula, jehož písně uměl zpívat už dříve, než začal mluvit. Muzikály jsou jeho láskou a vášní i nadále. Není tedy překvapením, že jeho velkým snem je zpívat a hrát v divadle profesionálně.

První zkušenosti získával Dominik od 6 let. Chodil na ZUŠ v Praze 9 na Proseku, kde navštěvoval literárně-dramatický obor a sólový zpěv. V 6 letech se stal členem pěveckého sboru Corro Piccolo, se kterým měl tu čest vystupovat na jevišti po boku velkých českých hudebních jmen. Se sborem se účastnil i natáčení reklam, filmů, hudebních klipů, nahrávání CD, atd. V 6 letech také soukromě navštěvoval pěvecké lekce u Eduarda Parmy. Právě ten u Dominika objevil skrytý talent a velkou lásku ke klavíru. 

První velkou klavírní zkušeností bylo pro Dominika vystoupení na Dětském festivalu v Praze na holešovickém Výstavišti, kde si mohl poprvé vyzkoušet, jaké to je vystupovat před lidmi. To se mu velice zalíbilo a od té doby se koncertování a vystupování stalo jeho oblíbenou činností.

Vystoupil např. na Dni matek Prahy 9 u Fontány Střížkov, kam si připravil hodinový program včetně vlastní moderace, dále při otevření Tvůrčího domu Elišky Peškové, který je součástí Švandova divadla, pravidelně koncertuje v Domovech seniorů, atd. V jeho repertoáru jsou nejčastěji filmové melodie a muzikálové písně.

V současné době Dominikův klavírní talent rozvíjí skvělá lektorka Vlaďka Křenková a díky DVK Talent Productions se Dominikovi dostávají nové koncertní příležitosti. Dále je Dominik členem Dětského souboru Švandova divadla, účinkuje v divadle Hybernia v rámci Dětských studií.

Všechny tyto aktivity Dominika velice baví a naplňují. Je jasné, že se v budoucnu vydá uměleckým směrem. A zda zvítězí láska ke klavíru, zpěvu nebo herectví, to ukáže jen čas.

Video
Foto
Poptávka

Přejít nahoru