CMMB & Andílci (dětský pěvecký sbor)

Dravost Cimbálové muziky Milana Broučka a něžnost a roztomilost dětského pěveckého sboru Andílci. Toto spojení vás dostane do kolen. 

Další info
Andílci – dětský pěvecký sbor, který již čtrnáctým rokem pomáhá rozdávat radost, kde to jen lze. Spolupracuje pouze s opravdovými profesionály ve svých oborech, díky čemuž dosahuje skvělých úspěchů nejen v ČR, ale i v zahraničí.Andílci za svou kariéru nacvičili a interpretovali více než 200 českých i zahraničních skladeb v různých jazycích včetně Finské hymny.
Andílci pomohli vybrat přes jeden milion korun na pomoc pro rozličné dobročinné projekty.
 
CMMB: Jedinečná multižánrová kapela, která je na české hudební scéně již od roku 2014. Ačkoliv se může zdát, že svým nástrojovým obsazením a názvem spadá především do kategorie „lidová hudba“, není tomu tak.

Součástí repertoáru nejsou totiž jen skladby s folklorními prvky (např.: čardáše, maďarské a cikánské melodie), ale také skladby a aranže artificiálních skladatelů (Brahms, Paganini, Offenbach, atd.), filmové melodie (Cirkus Humberto, Tenkrát na Západě, Sherlock Holmes, James Bond, Piráti z Karibiku, Schindlerův seznam, atd.) a popové a rockové hity (Queen, Metallica, Deep Purple, Europe, atd.).


Společně reprezentovali ČR např. v Regensburgu (DE) na festivalu Bürgerfest. 

Video
Poptávka

Přejít nahoru